wtorek, 30 października 2012

Hallowen!

Pomazana mazakami ha,ha

 Hallowen is coming!
Aloha!

A, więc dziś będzie mowa o Hallowen. Mnie osobiście bardzo podoba się ta śmieszna  tradycja która przyszła do Nas z AMERYKI!Zawsze kojarzyła mi się z dużą ilością słodkości i śmiechu itd. Jednak wiele osób u Nas w Polsce jest temu przeciwna uważa to święto za Pogańskie (niestety). Trochę średnio to rozumiem ponieważ Walentynki to także zagraniczne święto i każdy je normalnie obchodzi , ale każdy ma inne poglądy na świat i jak najbardziej szanuję wybory innych w tej kwestii. .Ja traktuję to po prostu jako zabawę ;)  Niestety j\jutro chyba nie będę chodziła po domach i nie będę mówiła ,,cukierek albo psikus " itd. Ale bardzo chciałabym zorganizować jakieś nocowanie takie Hallowenowe z horrorami i straszeniem się. ............ ale jeszcze nie wiem może. ;)

Właśnie z okazji Hallowen chciałabym ogłosić konkurs na najlepszą fotkę z motywem Hallowen ze swoim pupilem! Wysyłajcie Nam swoje fotki na e-mail. A na blogu zostaną wybranie 3 najlepsze!!!
Wiecej w zakładce ,,Konkursiki"


Dynie już gotowe na jutro???? Jakie horrory polecacie?

1 komentarz:

Jeżeli chcesz wypowiedz na ten temat swoją opinię ,jednak w sposób kulturalny i nie wulgarny!Nie tolerujemy również SPAMU.


Bardzo dziękujemy za każdy miły i pozytywny komentarz!♥♥♥